• GSM & Whatsapp

    (+90) 506 604 63 53

  • Bize Ulaşın

    (+90) 312 394 00 26

Otel buklet malzemeleri | Otel buklet malzemeleri fiyatları | Otel buklet firmaları | Otel buklet malzemeleri Ankara | Buklet malzemeleri | Otel buklet setleri | Otel buklet malzemeleri fiyatları

Şampuanlar

Şampuanlar kategorimizde farklı biçim ve ölçülerde şampuanlar bulunmaktadır. Pet şişelerde bulunan şampuanlar, top kapak şişeli şampuanlar, tek renk baskılı veya baskısız olan şampuanlar ve diğer farklı çeşitlerdeki şampuanları hizmetinize sunmaktayız. Şampuanlar beyaz şampuan, şeffaf şampuan, turuncu renkli şampuanlar akıcı ve kremsi bir yapıya sahiptirler. Güzel kokulu şampuanlardır. Şampuan şişeleri; 25 gr. şampuan, 35 gr. şampuan, 40 gr. şampuan, 50 gr. şampuan şeklindedirler. Şampuanlar, duş jelleri, vücut losyonları, banyo köpükleri günlük vücut temizliğinde kullanılan ürünler hizmete sunulmaktadır.

Gelen Aramalar: şampuan, şampuan seçimi, erkek şampuanları, boyalı saçlar için şampuanlar, otel şampuanları, şampuan şişeleri, tek kullanımlık şampuan fiyatları, mini otel şampuanı, şampuan fiyatları, mini şampuan fiyatları, otel tipi şampuan, plastik şampuan şişesi, mini şampuan şişesi fiyatları.

Saç Kremi

Doğal içerikli saç kremlerimiz farklı öz ve ölçülerde hizmete sunulmaktadır. Her saç türüne uygun saç kremi bulunmaktadır. Saç kremlerimiz saçları derinlenmesine nemlendirme ve parlaklık sağlamaktadır. Hindistan cevizi özlü saç kremi, argan özlü saç kremi, sarımsak özlü saç kremi, limonlu saç kremi, zeytinyağlı saç kremi, ısırgan özlü saç kremi ve daha bir çok çeşitli saç kremi ile saçlarınız protein açısından zenginleşecek, canlılık kazanacak, parlak olacak, ihtiyacı olan vitaminleri alacak ve yenilenecektir. Farklı boyut ve türlerde saç kremleri elimizde mevcuttur.

Gelen Aramalar: mini saç kremi, saç kremleri, otel tipi saç kremleri, otel buklet, saç kremleri, saç kremi otel, otel şampuan ve saç kremleri, saç kremi şişesi.

Duş Jeli

Duş jelleri farklı tür ve ölçülerde stoklarımızda bulunmaktadır. Pet şişelerde bulunan duş jelleri, top kapak şişeli duş jelleri, tek renk baskılı veya baskısız olan duş jelleri ve diğer farklı çeşitlerdeki duş jellerini hizmetinize sunmaktayız. İsteğinize uygun farklı miktarlarda duş jelleri hizmetinizdedir. Duş jelleri, vücut losyonları, şampuanlar, banyo köpükleri günlük vücut temizliğinde kullanılan diğer tüm ürünler hizmete sunulmaktadır.

Gelen Aramalar: duş jeli, otel buklet malzemeleri, otel duş jelleri, duş jeli fiyatları, otel buklet malzemeleri ankara, mini duş jeli, mini otel duş jeli, mini duş jeli fiyatları.

Traş Köpüğü

Ürettiğimiz bir diğer kozmetik ürünümüz ise traş köpükleridir. Genellikle buklet traş seti, traş köpüğü, logo baskılı traş setleri ve diğer farklı türlerde traş malzemeleri üretilmektedir.

Gelen Aramalar: traş köpüğü, buklet malzemeleri, buklet malzemeleri fiyatları, otel traş setleri, buklet traş seti, buklet traş köpüğü, traş köpüğü fiyatları.

Kolonya

Kolonyalarımız farklı ölçülerde pet, silindir kapaklı şişelerde üretilmektedir. Limon kolonyası, lavanta kolonyası, gül suyu, yasemin kolonyası, tütün kolonyası ve daha bir çok kolonya çeşitleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gelen Aramalar: kolonya fiyatları, kolonya, buklet kolonya, kolonya çeşitleri, mini kolonya şişeleri, mini kolonya, mini kolonya şişesi ve fiyatları, mini kolonya fiyatları.

Sıvı Sabun

Temizliğin en önemli göstergesi olan sabunlar. Sabunlarımız genel olarak bitkisel veya hayvansal yağlardan üretilmektedir. İstek, ihtiyaç ve görsellik konularını göz önünde bulundurarak geniş seçeneklere sahip sıvı sabunlar üretmekteyiz. Farklı renk, içerik ve miktarda doğal sıvı sabunları hizmetinize sunmaktayız.

Gelen Aramalar: otel sıvı sabunu, mini sabun fiyatları, otel sabunları fiyatları, otel sabunu, mini sabun, mini sabun fiyatları, mini sıvı sabun çeşitleri, mini sıvı sabunlar, küçük otel sabunları, küçük sıvı sabunlar.

El Losyonu

Kolay, pratik ve temizleyici el losyonları farklı tür ve seçenekler ile hizmetinize sunulmaktadır.

Gelen Aramalar: el losyonu fiyatları, otel buklet malzemeleri fiyatları, el losyonları, losyon çeşitleri, otel buklet firmaları, mini losyon fiyatları.

View the embedded image gallery online at:
http://silyonbuklet.com/kozmetik-urunler#sigProGalleria22ba02f0b5

silyon buklet banner